LENOVO NTB Legion Pro 5 16IAX10H/ U9-275HX/ 16"/ 2560x1600/ 32GB/ 1TB/ RTX 5070Ti/ bez OS/ Black/,,3YCC
Popis a parametre
Produkt: Lenovo Legion Pro 5 16IAX10
Part Number: 83F3003LCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB |
| Grafická Karta | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS |
| Chipset | Intel® HM870 Chipset |
| Pameť | 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 32GB DDR5-5600 offering |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio |
| Kamera | 5.0MP with E-shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 245W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16" WQXGA (2560x1600) OLED 500nits Glossy, 100% DCI-P3, 165Hz, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | 24-Zone RGB Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Eclipse Black |
| Materiál | Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 364.38 x 268.06 x 21.69-25.95 mm (14.35 x 10.55 x 0.85-1.02 inches) |
| Hmotnost | Around 2.43 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows® 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial + Lenovo® AI Now |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Standartné porty | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with DisplayPort™ 2.1 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Power connector |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | - |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Courier/Carry In from 2Y Courier/Carry In (CPN)_APOS |
ParametrePridať do porovnania
Typ disku
SSD
Rozlíšenie
2560x1600
Rozhranie
USB Type-C
Rozhranie
HDMI
3.5mm Jack
Formát obrazovky
16:10
Typ procesora
Intel Core Ultra 9
Operačný systém
Windows 11 Home
Grafický čip
NVIDIA RTX 5070
Uhlopriečka obrazovky notebooku
16"
Hmotnosť notebooku
2.1 - 2.5 kg
Povrchová úprava displeja
Matný
Typ zariadenia
Notebook
Výbava
BlueTooth
Výbava
Podsvietená klávesnica
Model procesoru
Intel Core Ultra 9 275HX
Výkon CPU dle PassMark
55912
Výkon CPU dle PassMark
Počet jader
8
TDP
45
Velikost paměti RAM (GB)
32
Frekvence procesoru (GHz)
2,7
Maximální frekvence procesoru (GHz)
5,1
SSD Kapacita (GB)
Podpora AI
Ano