Popis a parametre
Produkt: Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H
Part Number: 83F50096CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB |
| Grafická Karta | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti 12GB GDDR7, Boost Clock 2220MHz, TGP 140W, 992 AI TOPS |
| Chipset | Intel® HM870 Chipset |
| Pameť | 2x 16GB CSODIMM DDR5-6400 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 CSODIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 32GB DDR5-6400 offering |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 codec |
| Reproduktory | 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Nahimic Audio, Smart Amplifier (AMP) |
| Kamera | 5.0MP with E-shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | 99.9Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 400W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16" WQXGA (2560x1600) OLED 500nits Glossy, 100% DCI-P3, 240Hz, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®, G-SYNC®,Low Blue Light, High Gaming Performance, Flikcer Free |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Per-key RGB Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Eclipse Black |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 364.38 x 275.94 x 21.9-26.65 mm (14.35 x 10.86 x 0.86-1.05 inches) |
| Hmotnost | Starting at 2.57 kg (5.67 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Nie |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | - |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Standartné porty | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1 1x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer and DisplayPort™ 2.1) 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45) 1x Power connector |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | - |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI CZ&SK (CPN) |
ParametrePridať do porovnania
Typ disku
SSD
Rozlíšenie
2560x1600
Rozhranie
USB Type-C
Rozhranie
HDMI
3.5mm Jack
Formát obrazovky
16:10
Typ procesora
Intel Core Ultra 9
Operačný systém
Bez OS
Grafický čip
NVIDIA RTX 5070 Ti
Uhlopriečka obrazovky notebooku
16"