Vivotek PoE switch AW-GEL-205A-260, 16xGE PoE(802.3af/at/bt, PoE budget 260W), 2xGbE RJ-45, 2xSFP 100M/1G slot
Model AW-GEL-205A-260 Popis produktu 4xGE bt 90W PoE + 12xGE 30W PoE + 2xGE UTP + 2xGE SFP Lite riadený prepínač Konfigurácia portov 10M/100M/1G PoE port 16 Port 10M/100M/1G RJ45 2 100M/1G SFP port 2 IEEE 802.3x V IEEE 802.3u V IEEE 802.3ab V Celkový počet portov 20 HW výkon Prepínanie šírky pásma 40 Gb/s Nárazník 4,1 ... viac
Bežná cena: 552  (-14%)
Na dotaz
Popis a parametre
Počet PoE Out portů
16
Počet PoE Out portů
16