Vivotek PoE switch AW-GEL-105A-110, 8xGE PoE(802.3af/at/bt, PoE budget 110W), 1xGbE RJ-45, 1xSFP 100M/1G slot
Informácie o systéme Model AW-GEL-105A-110 Popis produktu 2xGE bt 90W PoE + 6xGE 30W PoE + 1xGE UTP + 1xGE SFP Lite riadený prepínač Konfigurácia portov 10M/100M/1G PoE port 8 Port 10M/100M/1G RJ45 1 100M/1G SFP port 1 IEEE 802.3x Áno IEEE 802.3u Áno IEEE 802.3ab Áno Celkový počet portov 10 HW výkon Prepínanie ší... viac
Bežná cena: 250  (-14%)
Na dotaz
EAN: 4710469354717
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Vivotek
Popis a parametre
Funkce
QoS (Quality of service)
Funkce
VLAN (virtual local area network)
PoE (Power over ethernet)
Počet PoE Out portů
8
Počet PoE Out portů
8