UBNT POE-54V-80W, Gigabitový PoE injektor pre EdgePoint, 54V/1.5A (80W)
Popis a parametre
POE-54V-80W
vysokokvalitný stabilizovaný napájací adaptér PoE s uzemnením, LED indikáciou a výstupným napätím 54 V a max.s prúdom 1,5 A. Maximálny výstupný výkon je 80 W. Toto je gigabitová verzia s napájaním cez všetky 4 páry. Nie je spätne kompatibilný so 100Mb/s zariadeniami, pretože napájanie je vedené cez všetkých 8 pinov.
Užitočné odkazy:
- stránka výrobcu UBNT.com
- aktuálna verzia systému airOS
- dátové listy, používateľské príručky
- výpočet parametrov bezdrôtového spojenia - AirLink
- návody pre začiatočníkov - BeansTalk
- videonávody (kanál ubnt youtube)
- Ubiquiti Wiki
- Oficiálne fórum spoločnosti Ubiquiti
ParametrePridať do porovnania
Typ Wi-Fi aktívneho prvku
Zdroje, PoE
Naposledy navštívené
![UBNT UVC-G4-DOME [4Mpix, 24fps, H.264, 4 mm, PoE, IR 5 m, 86° pozorovací uhol]](https://datasep.sk/imgcache/f/e/p1017469-1555949-0a_115_115_34227.jpg)