SEASONIC zdroj 300W SSP-300TBS, 80mm, 80+ Bronze
Formát zdroja:TFX; Konektory:8pin CPU 1x, SATA 15-pin, Molex; Konektory pre základnú dosku:ATX 24-pin.... viac
Bežná cena: 88  (-15%)
Na dotaz
EAN: 4711173873525
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Seasonic
Popis a parametre
Formát zdroja
TFX
Konektory
SATA 15-pin
Konektory
Molex
Konektory pre základnú dosku
ATX 24-pin
Efektivita zdroje
80 Plus Bronze
Modulární kabeláž
Ne
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
300