Napájací zdroj SEASONIC 300W SSP-300SUG, 80+ Gold, Flex ATX v1.
Popis a parametre
Ide o priemyselný napájací zdroj Seasonic, ktorý spĺňa dôležité normy EMI, EMC a bezpečnostné normy. Táto jednotka je ATX 12 V v.2.31 a EPS 12 V s konštrukciou meniča DC na DC a dôležitými ochrannými funkciami. Je vybavený aktívnym obvodom PFC (Power Factor Correction) a má účinnosť 80 PLUS® Gold, čo znamená, že pri vstupnom napätí 115 V AC môže jednotka dosiahnuť až 90 % účinnosť pri 50 % zaťažení. Tento priemyselný napájací zdroj je vyrobený s ohľadom na kvalitu a spoľahlivosť.
PREHĽAD:
| SUG | SUB | M1U | |
|---|---|---|---|
| 80PLUS | Zlato | Bronz | Zlato |
| Intel ATX 12 V v2.31 vyhovujúce | ÁNO | ÁNO | ÁNO |
| EPS 12 V kompatibilný | ÁNO | ÁNO | ÁNO |
| Flex ATX v1.0 vyhovujúce | ÁNO | ÁNO | ÁNO |
| Rozmery | 150 mm (D) x 81.5 mm (Š) x 40.5 mm (H) | 150 mm (D) x 81.5 mm (Š) x 40.5 mm (H) | 190 mm (D) x 81.5 mm (Š) x 40.6 mm (H) |
| Konštrukcia meniča DC na DC | Áno | Nie | Áno |
| Obvod priameho konvertora | Nie | ÁNO | Nie |
| Plne modulárne káble | Áno | Áno | Áno |
| Polomodulárne káble | Nie | Nie | Nie |
| Pevné káble | Nie | Nie | Nie |
| 40 mm ventilátor s dvojitým guličkovým ložiskom | Áno | Áno | Áno |
| S3FC - vrátane režimu Fanless | Nie | Áno | Áno |
| S2FC - inteligentné a tiché ovládanie ventilátora | Áno | Nie | Nie |
| Jednoduchá výmena konektorov | Áno | Áno | Áno |
| Nulové minimálne zaťaženie na 3.3 V koľajnica | Áno | Nie | Áno |
| Ochrana proti skratu na všetkých výstupoch | Áno | Áno | Áno |
| Ochrana proti prepätiu | Áno | Áno | Áno |
| Ochrana proti nadmernému napájaniu | Áno | Áno | Áno |
| 100% test HiPot | Áno | Áno | Áno |
| 100 % Vypálenie, vysoká teplota cyklicky zapnutá/vypnutá | Áno | Áno | Áno |
| Zhoda s EMI/EMC | CE, FCC, RCM | CE, FCC, RCM | CE, FCC, RCM |
Špecifikácie
SSP-300SUG
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Vstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Rozbehový prúd pri studenom štarte | 100 A max. |
| Účinnosť | 80 PLUS Gold |
| Regulácia linky | ± 1 % (typické) |
| Regulácia zaťaženia | ± 5 % (typické) |
| Krížová regulácia | ± 5 % (typické) |
| Vlnenie / šum | 1 % |
| MTBF, plná záťaž pri 25 °C okolia (okrem Ventilátor na jednosmerný prúd) | > 100 000 hodín |
| Aktívna korekcia účinníka | 99 % (typické) |
| Výstupy jednosmerného prúdu | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| +3.3 V | +5 V | +12 V Kombinovaný | -12 V | +5 Vsb | Celkový trvalý výkon | Typ vstupu | |
| 10 A | 14 A | 25 A | 0.3 A | 2 A | 300 W | 100-240 VAC | |
| 100 W | 300 W | 3.6 W | 10 W | ||||
ParametrePridať do porovnania
Formát zdroja
ATX
Konektory
PCIe 6-pin
Konektory
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pre základnú dosku
ATX 24-pin
Konektory pre základnú dosku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Efektivita zdroje
80 Plus Gold
Modulární kabeláž
Ne
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
300