Reyee RG-EW1800GX PRO Dual band Wi-Fi 6 Gigabit Router
Popis a parametre
Popis produktu Dvoupásmový Gigabitový bezdrátový router podporující 2,4 GHz tak i 5 GHz pásmo, 802.11ax standard s přenosovou rychlostí 574 + 1201 Mbps, má 4 fixní antény se ziskem až 6 dBi, podporuje 3 bezdrátové režimy: AP Router, Repeater, Wisp a je navržený pro větší byty, obytné budovy, vily, menší obchody a jiné instalace podobného rozsahu. Router nabízí kabelově 10/100/1000 Mbps WAN port a 4x 10/100/1000 Mbps LAN porty. Klíčové vlastnosti • Dual Band, Wi-Fi 6 (802.11ax) • 2x2 MU-MIMO, 576 + 1201 Mbps • Podpora Reyee Mesh • Lokální nebo vzdálená správa přes Ruijie Cloud • (1) 10/100/1000 Mbps WAN + (4) 10/100/1000 Mbps LAN • IPv6 routování • Operační módy AP Router, Repeater a WISP • PPTP a L2TP VPN klient + PPTP server Obsah balení • Zařízení • Napájecí adaptér 12V/1.5A • Patch kabel Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence:2.4 + 5 GHz (dual band) WiFi standardy:802.11n, 802.11a, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11ac - wave2, 802.11ax MU-MIMO:Ano Přenosová rychlost - 5GHz [Mb/s]:1201 Přenosová rychlost - 2.4GHz [Mb/s]:574 Vysílací výkon 2.4GHz [dBm]:20 Vysílací výkon 5GHz [dBm]:27 Šifrování:WPA-PSK/WPA2-PSK 2.4GHz MIMO:2 x 2 5GHz MIMO:2 x 2 Typ antény:Fixní Počet fixních antén:4 Roaming:Ano Zisk antény [dBi]:6, 5 Obraz Technologie a vymoženosti:Reyee Mesh, Cloud Management Konektory a rozhraní Rychlosti WAN:(1) 10/100/1000Mbps Rychlost LAN:(4) 10/100/1000Mbps Gigabit LAN:Ano Napájení Max. spotřeba energie [W]:18 Napájení přes konektor/svorkovnici:12V / 1,5A Fyzické charakteristiky Použití:Vnitřní Tlačítka:Reset Provozní teplota [°C]:0 až 45 Hmotnost [g]:550 Šířka [mm]:180 Výška [mm]:30 Hloubka [mm]:180 Software Operační mód:AP Router, Repeater Podpora IPv6:Ano Výchozí IP adresa:192.168.110.1 Výchozí jméno a heslo:Nastavuje se při prvním spuštění.
ParametrePridať do porovnania
Typ Wi-Fi aktívneho prvku
Wi-Fi routery
Typ Wi-Fi aktívneho prvku
Acces Pointy, Bridge
Komunikačné pásmo
2,4 GHz
Komunikačné pásmo
5 GHz