Philips MT IPS LED 27" 27E3U7903/00 - IPS panel, 5120x2880, HDMI, ThunderBolt, LAN, USB-C, repro, nast vysky
Rozlíšenie:5120x2880; Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:F; Rozhranie:HDMI, USB, 3.5mm Jack, USB Type-C.... viac
Bežná cena: 1 103  (-6%)
Na dotaz
EAN: 8721038002928
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Philips
Popis a parametre
Rozlíšenie
5120x2880
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
USB Type-C
USB
3.5mm Jack
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Antireflexní
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA
Nastaviteľná výška
Pivot
Typ panelu
IPS
Standardní záruka (roky)
3
Energetická trieda
F
Možnost prodloužené záruky
Ne
Použití
Profesionální
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
USB-C
3,5 mm Jack
USB hub
Vlastnost
Rovný
HDMI počet
1
Barevná hloubka (bit)
8
USB umístění
Na boku
USB počet
3
USB verze
2.0
HDMI verze
2.1
USB-C počet
2
VESA rozměry
100x100
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
75
Kontrast:1
2000
Doba odezvy (ms)
4
Jas (cd/m2)
500