Philips MT IPS LED 27" 27E1N5600HE/00 - IPS panel, 2560x1440, HDMI, DP, USB-C, USB 3.2, repro, pivot
LCD monitor 27E1N5600HE/00
LCD monitor s webkamerou Windows Hello
Nastavenie sklonu, otáčania a výšky pre ideálnu polohu pri sledovaní
Sledovanie v režime LowBlue a s technológiou bez blikania nezaťažuje oči
Pripojte notebook pomocou jediného kábla USB-C
Technológia širokého sledovania IPS LED prináša presný obraz aj farby
Špecifikácie
| Obrazovka | |
|---|---|
| Pomer strán | 16:9 |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Kontrastný pomer (typický) | 1000:1 |
| Zobraziteľné farby | 16,7 M |
| Efektívna pozorovacia plocha | 596,736 (H) x 335,664 (V) |
| Typ panela LCD | IPS technológia |
| Veľkosť panela | 27" / 68.6 cm |
| Rozostup pixelov | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Pozorovací uhol | 178° (H)/178° (V), @ C/R > 10 |
| Maximálne rozlíšenie | 2560 x 1440 @ 75 Hz* |
| Typ farieb (štandardný) | NTSC 102.02%*, sRGB 114.18%* |
| Povrchová úprava obrazovky | Antireflexná, 3H, Matná 25 % |
| Typ podsvietenia | W-LED systém |
| Pixely na palec | 108,79 |
| Doba odozvy (štandardná) | 4 ms (GtG)* |
| Frekvencia skenovania | 30–114 kHz (H)/48–75 Hz (V) |
| Funkcie | |
| Vylepšenie obrazu | SmartImage game |
| sRGB | Áno |
| Adaptive sync | Áno |
| EasyRead | Áno |
| SmartContrast | Mega Infinity DCR |
| Režim LowBlue | Áno |
| Flicker-free | Áno |
| Konektivita | |
| Synchronizačný vstup | Separate Sync |
| HDCP | HDCP 1.4 (HDMI/DisplayPort/USB-C) |
| Vstup signálu | HDMI 1.4 x 1, DisplayPort 1.2 x 1, USB-C 3.2 Gen 1 x 1 (upstream, Power Delivery up to 65 W) |
| Audio (In/Out) | Audio out |
| USB | USB 3.2 x 4 (s 1 rýchlonabíjaním B.C 1.2) |
| Napájanie | |
| LED indikátor napájania | Prevádzka – Biela, Pohotovostný režim – Biela (blikajúca) |
| Napájanie | Interné, 100-240 VAC, 50-60 Hz |
| Zapnuté | 29,6 W (štandard.) |
| Pohotovostný režim | 0,5 W (štandard.) |
| Vypnuté | 0,3 W (štandard.) |
| USB | |
| USB-C | Obojstranný konektor |
| Vysokorýchlostný | Prenos dát a videí |
| DP | Vestavený režim Display Port Alt |
| Dodávanie energie | USB PD verzia 3.0 |
| Maximálna dodávka energie prostredníctvom USB-C | Až 65 W (5 V/3 A; 9 V/3 A; 10 V/3 A;12 V/3 A; 15 V/3 A; 20 V/3,25 A) |
| Operačné podmienky | |
| Teplotný rozsah (prevádzka) | 0°C až 40°C |
| Teplotný rozsah (skladovanie) | -20°C až 60°C |
| Relatívna vlhkosť | 20% až 80% |
| Nadmorská výška | V prevádzke: +12 000 ft (3658 m), Sklad: +40 000 ft (12 192 m) |
| Priemerná doba medzi poruchami | 50 000 (okrem podsvietenia) |
| Rozmery | |
| Produkt so stojanom | 614 x 524 x 212 mm |
| Produkt bez stojanu | 614 x 379 x 52 mm |
| Hmotnosť | 6,57 kg |
| Ďalšie informácie | |
| Nastavenie výšky | 130 mm |
| Naklopenie stojana | -5/20 |
| Pivot | -/+ 90 stupňov |
| Používateľské rozhranie | Power On/Off, Menu, Volume, Input, SmartImage Game |
| VESA rozmery | 100 x 100 mm |
| Kompatibilita Plug and Play | DDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 |
| Vnorené reproduktory | 2x 5 W |
| Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti. .ParametrePridať do porovnania Formát obrazovky 16:9 Povrchová úprava displeja Matný Výbava Reproduktory Výbava Pivot Typ panelu IPS Standardní záruka (roky) 3 Energetická trieda G Možnost prodloužené záruky Ano Použití Kancelářský Rozhraní vstup HDMI Rozhraní výstup 3,5 mm Jack HDMI počet 1 Barevná hloubka (bit) 8 DP verze 1.2 DP počet 1 USB počet 4 USB verze 3.2 HDMI verze 1.4 USB-C počet 1 Úhlopříčka displeje (") 27 Obnovovací frekvence displeje (Hz) 75 Jas (cd/m2) 300 Philips MT IPS LED 27" 27E1N5600HE/00 - IPS panel, 2560x1440, HDMI, DP, USB-C, USB 3.2, repro, pivotNaposledy navštívené | |