Philips MT IPS LED 27" 27B2U6903/00 - IPS panel, 3840x2160, 2xHDMI, DP, Thunderbolt, RJ45, USB 3.2, repro, nast vyska
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:E; Rozhranie:LAN (RJ-45), HDMI, USB, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C, Thunderbolt.... viac
Bežná cena: 552  (-7%)
Na dotaz
EAN: 8712581804749
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobca: Philips
Popis a parametre
Rozlíšenie
3840×2160 (UHD)
Rozhranie
USB
Rozhranie
3.5mm Jack
USB Type-C
DisplayPort
HDMI
Thunderbolt
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Antireflexní
Výbava
Reproduktory
Výbava
Nastaviteľná výška
Pivot
VESA
Typ panelu
IPS
Standardní záruka (roky)
3
Energetická trieda
E
Možnost prodloužené záruky
Ano
Použití
Kancelářský
Rozhraní vstup
DP
Rozhraní vstup
HDMI
Thunderbolt
3,5 mm Jack
Vlastnost
Rovný
HDMI počet
2
Barevná hloubka (bit)
8
DP verze
1.4
DP počet
1
USB verze
3.2
HDMI verze
2.0
Thunderbolt počet
1
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
60
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
7,15
Jas (cd/m2)
350