Philips MT 27" 27B2G5500 - 2560x1440,IPS,100Hz,2xHDMI,DP,USBhub,Repro,Pivot
Popis a parametre
Špecifikácie
| Obraz/zobrazovač | |
|---|---|
| Veľkosť panelu | 68,5 cm (27") |
| Pomer strán | 16:9 |
| Typ LCD panelu | Technológia IPS |
| Typ podsvietenia | Systém W-LED |
| Rozteč obrazových bodov | 0,2331 (H) mm x 0,2331 (V) mm |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Farba displeja | 16,7 miliónov (8 bitov) |
| Farbygamut (bežne) | sRGB 108 %, NTSC 94 %* |
| Kontrastný pomer (bežne) | 1500:1 |
| SmartContrast | 50 000 000:1 |
| Reakčný čas (bežne) | 4 ms (šedá-šedá)* |
| Pozorovací uhol | 178o (H) / 178o (V) |
| Vylepšenie obrazu | SmartImage |
| Maximálne rozlíšenie | 2560 x 1440 pri 100 Hz |
| Oblasť sledovania | 596,74 (H) x 335,66 (V) mm |
| Snímková frekvencia | 30–150 kHz (H) / 48–100 Hz (V) |
| Technológia sRGB | Áno |
| Bez blikania | Áno |
| Hustota pixelov | 109 PPI |
| Režim LowBlue | Áno |
| Povrch obrazovky | Antireflexný, 3H, Zmatnenie 25 % |
| EasyRead | Áno |
| Adaptive sync | Áno |
| EyeSafe | Áno |
| Možnosti pripojenia | |
| Vstup signálu | 1x HDMI 2.0 x2, 1x DisplayPort 1.4 x1 |
| Vstup synchronizácie | Samostatná synchronizácia, Funkcia Sync on Green |
| Vstup/výstup audia | 1x Audio in, 1x Audio out |
| Pripojenie HDCP | HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort); HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort) |
| Pohodlie | |
| Vestavené reproduktory | 3 W x 2 |
| Ďalšie výhody | Zámok Kensington, Držiak štandardu VESA (100 x 100 mm), Háčik na slúchadlá |
| Ovládací softvér | funkcia SmartControl |
| Stojan | |
| Nastavenie výšky | 150 mm |
| Čep | -/+ 90 stupňov |
| Otočný | +/- 180 stupňov |
| Sklopné prevedenie | -5/30 stupňov |
| Napájanie | |
| Režim ECO | 8,3 W (bežný) |
| Napájanie | Vstavné |
| Režim vypnutia | 0,3 W (bežný) |
| Zapnuté | 11,11 W (bežný) (metóda testovania EnergyStar) |
| Pohotovostný režim | 0,3 W (bežný) |
| Indikátor napájania LED | Prevádzka – biela, Pohotovostný režim – biela (blikanie) |
| Značka energetickej triedy | B |
| Balenie v mm (Š x V x H) | 730 x 445 x 159 mm |
| Výrobok bez stojanu (mm) | 614 x 368 x 58 mm |
| Výrobok so stojanom (max. výška) | 614 x 543 x 235 mm |
| Výrobok s obalom (kg) | 9,77 kg |
| Výrobok so stojanom (kg) | 6,77 kg |
| Výrobok bez stojanu (kg) | 5,01 kg |
| Obsah balenia | |
| Káble | HDMI kábel, DisplayPort kábel, napájací kábel |
| Monitor so stojanom | Áno |
| Používateľská dokumentácia | Áno |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
.ParametrePridať do porovnania
Rozlíšenie
2560x1440 (WQHD)
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
DisplayPort
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Matný
Výbava
VESA
Výbava
Reproduktory
Nastaviteľná výška
Pivot
Typ panelu
IPS
Standardní záruka (roky)
3
Energetická trieda
B
Možnost prodloužené záruky
Ano
Použití
Kancelářský
Použití
Profesionální
Rozhraní vstup
DP
Rozhraní vstup
HDMI
USB hub
3,5 mm Jack
Vlastnost
Rovný
HDMI počet
2
Barevná hloubka (bit)
8
DP verze
1.4
DP počet
1
USB počet
4
USB verze
3.2
HDMI verze
2.0
VESA rozměry
100x100
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
7,2
Jas (cd/m2)
300