Philips MT 24" 24B2N2200/00 - 1920X1080,IPS,120Hz,1xVGA,1xHDMI,1xDP,Repro
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Reproduktory, VESA, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:B; Rozhranie:HDMI, VGA, 3.5mm Jack, DisplayPort.... viac
Na dotaz
EAN: 8721038005035
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobca: Philips
Popis a parametre
Rozlíšenie
1920×1080 (Full HD)
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
3.5mm Jack
DisplayPort
VGA
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Antireflexní
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA
Typ panelu
IPS
Standardní záruka (roky)
5
Energetická trieda
B
Možnost prodloužené záruky
Ano
Použití
Profesionální
Použití
Herní
Kancelářský
Rozhraní vstup
3,5 mm Jack
Rozhraní vstup
HDMI
DP
VGA
3,5 mm Jack
Vlastnost
Rovný
HDMI počet
1
Barevná hloubka (bit)
8
DP verze
1.2
DP počet
1
HDMI verze
1.4
VESA rozměry
100x100
Úhlopříčka displeje (")
23,8
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
120
Kontrast:1
1500
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
2,91
Jas (cd/m2)
300