Mikrotik SAW30-240-1200GR2A, napájací adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektor
Typ produktu:Napájacie adaptéry, PoE.... viac
Bežná cena: 14  (-29%)
Skladom > 5 ks
EAN: 1017424
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: MikroTik
Popis a parametre