HP LaserJet Pro MFP 4113dw (45str/min, A4, USB, Ethernet, Wi-Fi, PRINT, SCAN, COPY, DADF, duplex)
Popis a parametre
HP LaserJet Pro MFP 4113dw (45str/min, A4, USB, Ethernet, Wi-Fi, PRINT, SCAN, COPY, DADF, duplex)
Tlačiareň HP LaserJet Pro MFP 4113dw
Parametre
| Rýchlosť čiernobielej tlače (ISO, A4) | Normal: Až 45 str./min. [13] [13] Merané v súlade s normou ISO/IEC 24734, s výnimkou prvej súpravy testovacích dokumentov. Ďalšie informácie nájdete na stránke https://www.hp.com/go/printerclaims. Skutočná rýchlosť sa líši v závislosti od konfigurácie systému, softvérovej aplikácie, ovládača a zložitosti dokumentu. |
|---|---|
| Prvá strana vytlačená čiernobielo (A4, pohotovostný režim) | [18] [18] Čas vytlačenia prvej strany v zariadení je založený na internom meraní aktivácie tlačiarne až do ukončenia tlače stránky podľa interného merania spoločnosti HP. Merania podľa priemyselnej normy ISO/IEC 17629 nájdete na http://www.hp.com/go/printerclaims. Skutočná rýchlosť sa líši v závislosti od konfigurácie systému, softvérovej aplikácie, ovládača a zložitosti dokumentu. |
| Prvá strana vytlačená čiernobielo (A4, pohotovostný režim) | [18] [18] Čas vytlačenia prvej strany v zariadení je založený na internom meraní aktivácie tlačiarne až do ukončenia tlače stránky podľa interného merania spoločnosti HP. Merania podľa priemyselnej normy ISO/IEC 17629 nájdete na http://www.hp.com/go/printerclaims. Skutočná rýchlosť sa líši v závislosti od konfigurácie systému, softvérovej aplikácie, ovládača a zložitosti dokumentu. |
| Kvalita výtlačku čiernej (najlepšia) | Až 1 200 x 1 200 dpi |
| Technológie rozlíšenia tlače | Štandardné (600 dpi), detailné (1200 dpi), ekonomické (600 dpi) |
| Pracovné využitie (mesačne, A4) | Až 80 000 strán [15] [15] Pracovné využitie je definované ako maximálny počet strán obrazového výstupu za mesiac. Tento údaj umožňuje porovnávanie odolnosti zariadení HP LaserJet alebo HP Color LaserJet a nasadenie vhodných tlačiarní a multifunkčných zariadení tak, aby uspokojili potreby jednotlivých používateľov alebo skupín. |
| Odporúčaný mesačný objem stránky | až 4 000 [16] [16] Spoločnosť HP odporúča, aby bol počet vytlačených strán za mesiac v uvedenom rozsahu optimálneho výkonu zariadenia, ktorý je založený na mnohých faktoroch vrátane intervalov výmeny spotrebného materiálu a životnosti zariadenia po období rozšírenej záruky. |
| Rýchlosť procesora | 1200 MHz |
| Jazyky tlače | pwgRaster, urf, jpeg, tiff, pcl, pclxl, postScript, pdf, nativeOffice, pclm |
| Obrazovka | 4.3" (10.93 cm) intuitive color touchscreen (CGD) |
| Náhradné kazety | Originálna čierna tonerová kazeta HP 162A LaserJet (~3 000 strán); W1620A Originálna čierna tonerová kazeta HP 162X LaserJet (~10 000 strán) W1620X |
| Možnosť mobilnej tlače | Aplikácia HP [20] HP Smart a myHP sú teraz aplikácie HP, ktoré je k dispozícii na stiahnutie do počítačov so systémom Windows 10 alebo 11; počítačoch so systémom macOS; a pre mobilné telefóny a tablety so systémom Apple a Android. Počítače so systémom Windows, pri spustení, nepodporujú funkcie tlače. Systém Android nie je v Číne pri uvedení na trh podporovaný. Aplikácia HP si vyžaduje stiahnutie, ktoré je k dispozícii na lokalite www.hp.com/hp-app. V aplikácii HP nie sú k dispozícii všetky zariadenia, služby a aplikácie HP. Niektoré funkcie sú k dispozícii len v angličtine. Môžu sa líšiť v závislosti od modelu tlačiarne a počítača/krajiny a medzi stolnými počítačmi [20] |
| Možnosti bezdrôtového pripojenia | Áno, vstavané rozhranie Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax, bezdrôtová priama tlač |
| Konektivita, štandard | 1 sieťové pripojenie Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-T; 1 vysokorýchlostný port USB 2.0 (zariadenie); 1 vysokorýchlostný port USB 2.0 (hostiteľ); USB na priamu tlač; Vysielač 802.11a/b/g/n/ac/ax (2,4/5 GHz) Wi-Fi + BLE |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11 (64-bitová verzia a ARM64); Windows 10 (32-bitový, 64-bitový a ARM64); Android; Ios; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia; macOS Tahoe v26; Linux: Debian 10; Linux: Debian 11; Linux: Základné 6P; Linux: Fedora 31; Linux: Fedora 32; Linux: Fedora 33; Linux: Fedora 34; Linux: Fedora 35; Linux: LinuxMint 20.1; Linux: LinuxMint 20.2; Linux: Manjarolinux 20.2; Linux: Manjarolinux 21.0.7; Linux: Mxlinux 21; Linux: OpenSuse 15,1; Linux: OpenSuse 15,2; Linux: OpenSuse 15,3; Linux: Rhel 6; Linux: Rhel 7; Linux: Rhel 8; Linux: Ubuntu 20.04; Linux: Ubuntu 20.10; Linux: Ubuntu 21.04; Linux: Ubuntu 21.10; Linux: Zorin 15; Linux: Zorin 16 |
| Číslo poznámky pod čiarou k podporovanému operačného systému | [19] |
| Operačný systém (podporovaný) | [19] Aktualizácie verzií servera Citrix Server sa vydávajú každý štvrťrok, aktualizácie nájdete na stránke https://www.citrix.com/en-in/downloads/citrix-virtual-apps-and-desktops/; Aktualizácie verzií Citrix XenApp a XenDesktop vychádzajú každý štvrťrok, aktualizácie nájdete na https://www.citrix.com/en-in/downloads/citrix-virtual-apps-and-desktops/; Certifikácia pre súpravu Citrix Ready Kit – najnovšie informácie o kvalifikácii pre tlačiarne HP nájdete v http://citrixready.citrix.com. |
| Pamäť | 512 MB |
| Maximálna kapacita pamäte | 512 MB |
| Vnútorná pamäť | Žiadne |
| Výstupná manipulácia s papierom, štandardná | Výstupný zásobník na 150 listov |
| Vstupná manipulácia s papierom, voliteľná | Voliteľný 1x550-sheet zásobník |
| Vstupná manipulácia s papierom, štandardná | Zásobník 1 na 100 hárkov, vstupný zásobník 2 na 250 hárkov; automatický podávač dokumentov na 50 hárkov |
| Maximálna výstupná kapacita (hárky) | Až 150 hárkov |
| Duplexná tlač | Automaticky (predvolené) |
| Podporované veľkosti médií | Zásobník 1: Letter, Legal, Executive, Oficio (8,5 x 13), 4 x 6, 5 x 8, A4, A5, A6, B5 (JIS), B6 (JIS), 10 x 15 cm, Oficio (216 x 340 mm), 16K (195 x 270 mm), 16K (184 x 260 mm), 16K (197 x 273 mm), Pohľadnica (JIS), Dvojitá pohľadnica (JIS), Obálka #10, Obálka Monarch, ObálkaB5, Obálka, Obálka C5, Obálka DL, A5-R, Vlastné, Výpis, 3 x 5, 5 x 7, D 9 x 13 cm, Obálka C6, Japonská obálka Chou #3, Japonská obálka Chou #4; Zásobníky 2 a 3: Letter, Legal, Executive, Oficio 8,5 x 13, 5 x 8, A4, A5, A6, B5 (JIS), (JIS), B6 Oficio 216 x 340 mm, 16K 195 x 270 mm, 16K 184 x 260 mm, 16K 197 x 273 mm, Double Postcard (JIS), A5-R, Vlastné, 5 x 7 |
| Vlastné rozmery médií | Zásobník 1: 76,2 × 127 až 215,9 × 355,6 mm; Zásobníky 2, 3: 105 x 148 mm až 216 x 355 mm |
| Typy médií | Papier (obyčajný, EcoEFFICIENT, ľahký, ťažký, kancelársky, farebný, predtlačený, preddierovaný, recyklovaný, drsný); obálky; štítky; |
| Podporovaná hmotnosť médií | Zásobník 1: 60 až 200 g/m2; Zásobník 2, voliteľný zásobník 3 na 550 hárkov: 60 až 120 g/m2 |
| Napájanie | Vstupné napätie 110 voltov: 110 až 127 V stried. prúdu (+/– 10 %), 50/60 Hz (+/– 3 Hz); Vstupné napätie 220 voltov: 220 až 240 V stried. prúdu (+/– 10 %), 50/60 Hz (+/– 3 Hz) (Nie je to duálne napätie, typ produktu určuje identifikátor v čísle súčiastky.) |
| Príkon | 548 W (aktívna tlač), 8,1 W (pohotovostný režim), 1,08 W (režim spánku), 1,08 W (Auto-Off/zobudenie pripojením LAN, pri dodaní zapnuté), 0,06 W (Auto Off/manuálne zapnutie), 0,06 W (manuálne vypnutie) [5] [5] Požiadavky na napájanie vychádzajú z podmienok krajiny alebo oblasti, v ktorej sa tlačiareň predáva. Nemeňte prevádzkové napätie. Poškodí sa tým tlačiareň a záruka na produkt bude neplatná. |
| Štítky ekologickej bezpečnosti | Blue Angel; Vyhlásenie IT ECO |
| Kompatibilita s technológiou Blue Angel | Áno, Blue Angel DE-UZ 219 – zaručené iba pri používaní originálneho spotrebného materiálu HP |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
| Prevádzkový rozsah vlhkosti | Relatívna vlhkosť 30 – 70 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 420 × 386 × 307 mm |
| Maximálne rozmery (šírka x hĺbka x výška) | 458 × 563 × 558 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 497 x 399 x 406 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | AMS: 1200 x 1000 x 2586 mm, EMEA/APJ: 1200 × 1000 × 2180 mm |
| Hmotnosť | ~12,2 kg |
| Hmotnosť balenia | 15,6 kg |
| Hmotnosť palety | AMS: 578 kg, EMEA/APJ: 484 kg |
| Počet na palete | AMS: 36, EMEA/APJ: 30 |
| Počet vrstiev na palete | AMS: 6, EMEA/APJ: 5 |
| Obsah balenia | Tlačiareň HP LaserJet Pro MFP 4113dw; Predinštalovaná čierna originálna tonerová kazeta HP LaserJet (výťažnosť 3 000 strán); Sprievodca inštaláciou hardvéru; Leták s právnymi informáciami; Softvér pre tlačiarne HP je k dispozícii na www.hp.com/support; napájací kábel; Kábel USB (iba AP a bezdrôtové pripojenie) |
| Poznámka pod čiarou k súčastiam balenia | [6] Informácie o výťažnosti kazety dodanej s tlačiarňou nájdete na http://www.hp.com/go/toneryield . Hodnoty výťažnosti sú merané v súlade s normou ISO/IEC 19752 pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od tlačených obrázkov a ďalších faktorov. |
| Číslo poznámky pod čiarou k súčastiam balenia | [6] |
| Vrátane kábla | No, please purchase USB cable separately |
| Záruka | Jednoročná záruka na opravu v servisnom stredisku/sklade. Možnosti záruky a podpory sa líšia v závislosti od produktu, krajiny a miestnych právnych predpisov. Informácie o ocenených službách spoločnosti HP a možnostiach podpory vo svojej oblasti získate od svojho zmluvného dodávateľa alebo nájdete na stránke https://hp.com/support. Voliteľné a nie je súčasťou dodávky pri kúpe tlačiarne. Až 3-ročná záruka je dostupná po registrácii zariadenia do 60 dní od nákupu. Pokrytie podlieha záručným podmienkam spoločnosti HP vrátane obmedzení, výnimiek a regionálnej dostupnosti. Zaregistrujte sa na https://h41201.www4.hp.com/WMCF. Web/landing/promotion/14227/?nogeo=1 |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [1] Rýchlosti skenovania merané z automatického podávača dokumentov (ADF). Skutočné rýchlosti spracovania sa môžu líšiť podľa rozlíšenia skenovania, stavu siete, výkonu počítača a aplikačného softvéru. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [2] 80 g/m2 papier |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [3] Čas prvého výtlačku z pohotovostného režimu a rýchlosť jednostranného kopírovania meraná podľa normy ISO/IEC 29183, rýchlosť obojstranného kopírovania meraná podľa normy ISO/IEC 24735 s výnimkou prvej súpravy testovacích dokumentov. Ďalšie informácie nájdete na stránke https://www.hp.com/go/printerclaims. Skutočná rýchlosť sa líši v závislosti od konfigurácie systému, použitého softvéru a zložitosti dokumentu. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [4] Funkcia ukladania tlačových úloh vyžaduje zakúpenie samostatnej jednotky USB flash s minimálnou kapacitou 16 GB. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [5] Požiadavky na napájanie vychádzajú z podmienok krajiny alebo oblasti, v ktorej sa tlačiareň predáva. Nemeňte prevádzkové napätie. Poškodí sa tým tlačiareň a záruka na produkt bude neplatná. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [6] Informácie o výťažnosti kazety dodanej s tlačiarňou nájdete na http://www.hp.com/go/toneryield . Hodnoty výťažnosti sú merané v súlade s normou ISO/IEC 19752 pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od tlačených obrázkov a ďalších faktorov. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [7] Deklarované hodnoty výťažnosti sú založené na norme ISO/IEC 19752 a nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od tlačených obrázkov a ďalších faktorov. Podrobnosti na stránke http://www.hp.com/go/toneryield. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [8] Registrácia EPEAT® v príslušných prípadoch. Registrácia EPEAT sa líši podľa krajiny. Stav registrácie v jednotlivých krajinách nájdete na stránke http://www.epeat.net. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [9] Bez vysunutých zásobníkov a krytov. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [10] Požiadavky na napájanie vychádzajú z podmienok krajiny alebo oblasti, v ktorej sa tlačiareň predáva. Nemeňte prevádzkové napätie. Poškodí sa tým tlačiareň a záruka na produkt stratí platnosť. Hodnota Energy Star je založená na meraní zariadenia s napätím 115 V a 230 V v prípade metódy Blue Angel. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [11] Hodnotenie typickej spotreby elektriny (TEC) predstavuje typické množstvo elektriny spotrebované produktom počas 1 týždňa merané v kilowatthodinách (kWh). |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [12] S kazetou |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [13] Merané v súlade s normou ISO/IEC 24734, s výnimkou prvej súpravy testovacích dokumentov. Ďalšie informácie nájdete na stránke https://www.hp.com/go/printerclaims. Skutočná rýchlosť sa líši v závislosti od konfigurácie systému, softvérovej aplikácie, ovládača a zložitosti dokumentu. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [14] Merané testom výkonnosti funkcií podľa normy ISO/IEC 24734 s výnimkou prvej súpravy testovacích dokumentov. Ďalšie informácie nájdete na stránke https://www.hp.com/go/printerclaims. Skutočná rýchlosť sa líši v závislosti od konfigurácie systému, softvérovej aplikácie, ovládača a zložitosti dokumentu. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [15] Pracovné využitie je definované ako maximálny počet strán obrazového výstupu za mesiac. Tento údaj umožňuje porovnávanie odolnosti zariadení HP LaserJet alebo HP Color LaserJet a nasadenie vhodných tlačiarní a multifunkčných zariadení tak, aby uspokojili potreby jednotlivých používateľov alebo skupín. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [16] Spoločnosť HP odporúča, aby bol počet vytlačených strán za mesiac v uvedenom rozsahu optimálneho výkonu zariadenia, ktorý je založený na mnohých faktoroch vrátane intervalov výmeny spotrebného materiálu a životnosti zariadenia po období rozšírenej záruky. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [17] Testovaná konfigurácia: základný model, jednostranná tlač, A4 papier priemernou rýchlosťou 45 str./min. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [18] Čas vytlačenia prvej strany v zariadení je založený na internom meraní aktivácie tlačiarne až do ukončenia tlače stránky podľa interného merania spoločnosti HP. Merania podľa priemyselnej normy ISO/IEC 17629 nájdete na http://www.hp.com/go/printerclaims. Skutočná rýchlosť sa líši v závislosti od konfigurácie systému, softvérovej aplikácie, ovládača a zložitosti dokumentu. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [19] Aktualizácie verzií servera Citrix Server sa vydávajú každý štvrťrok, aktualizácie nájdete na stránke https://www.citrix.com/en-in/downloads/citrix-virtual-apps-and-desktops/; Aktualizácie verzií Citrix XenApp a XenDesktop vychádzajú každý štvrťrok, aktualizácie nájdete na https://www.citrix.com/en-in/downloads/citrix-virtual-apps-and-desktops/; Certifikácia pre súpravu Citrix Ready Kit – najnovšie informácie o kvalifikácii pre tlačiarne HP nájdete v http://citrixready.citrix.com. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [20] HP Smart a myHP sú teraz aplikácie HP, ktoré je k dispozícii na stiahnutie do počítačov so systémom Windows 10 alebo 11; počítačoch so systémom macOS; a pre mobilné telefóny a tablety so systémom Apple a Android. Počítače so systémom Windows, pri spustení, nepodporujú funkcie tlače. Systém Android nie je v Číne pri uvedení na trh podporovaný. Aplikácia HP si vyžaduje stiahnutie, ktoré je k dispozícii na lokalite www.hp.com/hp-app. V aplikácii HP nie sú k dispozícii všetky zariadenia, služby a aplikácie HP. Niektoré funkcie sú k dispozícii len v angličtine. Môžu sa líšiť v závislosti od modelu tlačiarne a počítača/krajiny a medzi stolnými počítačmi |
Poznámky
Právne upozornenie
.ParametrePridať do porovnania
Tlačové technológie
Laserová
Maximálny formát tlače/média
A4
Rozhranie tlačiarne
USB
Rozhranie tlačiarne
Sieťové
Rozhranie tlačiarne
Wi-Fi
Maximálna rýchlosť tlače (A4 za minútu)
45
Automatická obojstranná tlač (Duplex)
Áno
Štandardný počet vstupných zásobníkov
2
Maximálny počet vstupných zásobníkov
3
Skutočné rozlíšenie tlačiarne (v DPI)
1200x1200
Typ skenera
Plochý
Skutočné rozlíšenie skenera (v DPI)
600
Automatický podavač dokumentov
Áno
Fax
Nie
HP LaserJet Pro MFP 4113dw (45str/min, A4, USB, Ethernet, Wi-Fi, PRINT, SCAN, COPY, DADF, duplex)
Naposledy navštívené



