HIKVISION DS-2CE12HFT-F28(2.8mm), 5MPix HDTVI Bullet ColorVu kamera; LED 40m, 4v1, IP67, WDR 130dB
Popis a parametre
- CVBS (analógový) režim - vhodný pre všetky typy analógových a hybridných rekordérov
- Režim HD-TVI - vhodný pre všetky typy rekordérov s technológiou HD-TVI až do rozlíšenia 5MPx
- Režim HD-CVI - vhodný pre všetky typy rekordérov s technológiou HD-CVI až do rozlíšenia až 5MPx
- Režim AHD - vhodný pre všetky typy rekordérov s technológiou AHD až do rozlíšenia až 5MPx
Ak chcete zmeniť režim, musíte podržať prepínacie tlačidlo na 5 sekúnd
- 5MP obrazový snímač CMOS
- Technológia ColorVu: farebné videnie pri zapnutom osvetlení
- Video výstup - 1x analógový HD (TVI/CVI/AHD/CVBS)
- 3D DNR - digitálna redukcia šumu
- Citlivosť 0,0005 Lux @ F1,0 (AGC ZAPNUTÉ) / 0 Lux pri IR
- Objektív 2,8 mm/ Horizontálny zorný uhol 99,7° - vertikálny 72° - uhlopriečka 139,8°
- Nastavenie uhla: Pan: 0 ° -360 °; Naklonenie: 0°-90°; Otočenie: 0°-360°
- Iluminátor: biele svetlo s dosahom 40 m
- OSD menu, diaľkové ovládanie pomocou koaxiálneho/UTP kábla
- Rozlíšenie 5 MP - (2560 x 1944)
- Rýchlosť videa pri 4 MP @ 25 snímok za sekundu
- WDR - kompenzácia podsvietenia: 130dB
- Funkcie AGC a AWB (automatické / manuálne nastavenie)
- Funkcia BLC/HLC
- Maska na ochranu súkromia - až 4 nastaviteľné zóny
- Až 4 programovateľné pohybové zóny
- Funkcie: svetlosť, zrkadlenie obrazu, ostrosť, inteligentné svetlo
- Napájanie 12VDC ±25% / max 4.9W
- Prevádzková teplota: -40 °C až 60 °C
- Krytie IP67
- Prevedenie: kov, plast
- Rozmery 83 x 77 x 216 mm
- Hmotnosť 415 g
| Typ objektívu | Fixka |
| Snímková frekvencia | 0-24sn/s |
| Technológia | HD-TVI |
| Technológia | 4v1 |
| Technológia | Analógový |
| Technológia | AHD |
| Technológia | HD-CVI |
| Rezolúcia | 5 Mpx |
| Poprava | Guľka |
| Objektívny | 2,8 mm |
| Použitie (prostredie) | Vonkajší |
| Ochrana IP | Krytie IP67 |
| Dizajn proti vandalom | NIE |
| Citlivosť | Ultra vysoká: <0,0009 luxu |
| Osvetľovač | 40m |
| Alarm vstup/výstup | NIE |
| Slot MicroSD | NIE |
| WDR | 130 dB |
| Wi-Fi | NIE |
| Kŕmiť | 12 V DC |
| Farba | Biely |
ParametrePridať do porovnania
Ohnisková vzdialenosť objektívu v mm
2,8
IR prísvit v metroch
40
Rozlišení (MPx)
5
IR/LED přísvit (m)
40