GIGABYTE zdroj AE1000PM PG5, 1000W, 80+ Platinum, 120mm fan, bílá
Formát zdroja:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pre základnú dosku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Vlastnosti zdroja:Modulárna kabeláž.... viac
Bežná cena: 169  (-1%)
Skladom > 5 ks
EAN: 4719331554651
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobca: Gigabyte
Popis a parametre
Formát zdroja
ATX
Konektory
PCIe 6-pin
Konektory
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pre základnú dosku
ATX 24-pin
Konektory pre základnú dosku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Vlastnosti zdroja
Modulárna kabeláž
Efektivita zdroje
80 Plus Platinum
Modulární kabeláž
Ano
Podsvícení
ARGB
Výkon zdroje (W)
1000