Dahua monitor LM43-F200, 43" - 1920 x 1080, 8ms, 330nit, 1200:1, VGA / HDMI / USB, VESA, Repro
Popis a parametre
LM43-F200 43'' FHD Monitor
> Ľahké a ekonomické plastové puzdro
> Vhodné pre nepretržitú prevádzku 24/7
> Digitálne spracovanie s vysokou vernosťou pre brilantné a živé video
> rýchla odozva 8 ms bez rozmazania obrazu alebo duchov
> Režim duálneho ovládania s fyzickými tlačidlami a IR diaľkovým ovládaním
> Nízka spotreba energie, dlhá životnosť
Špecifikácia
| Model | |
|---|---|
| Model | DHI-LM43-F200 |
| Pohľad | |
| Veľkosť obrazovky | 43" |
| Pomer | 16:9 |
| Rezolúcia | 1920×1080 (FHD) |
| Podsvietenie | ĽAD |
| Jas | 330 cd/m2 |
| Kontrast | 1200:1 |
| Farby displeja | 16,7 milióna (8 bitov) |
| Pozorovací uhol | 178° / 178° |
| Čas odozvy | 8 ms |
| Obnovovania | 60 Hz |
| Rozhranie | |
| Vstup | VGA (D-Sub)×1, HDMI×1, USB×1 |
| Reproduktor | 4W×2 |
| Všeobecné informácie | |
| Kŕmiť | AC100~240V (+/-10%), 50/60Hz |
| Spotreba energie (štandardná) | 75 W |
| Spotreba energie (pohotovostný režim) | <=0,5 W |
| Typ | Vnútorný |
| Hmotnosť produktu | 7,4 kg |
| Hmotnosť balenia | 9,5 kg |
| Šírka rámu | 12,7 mm (hore / boky), 20,1 mm (dole) |
| Stenu | 400×200 mm |
| Rozmery bez štandardu | 968,7×564,7×72,9 mm (Š×V×H) |
| Rozmery balenia | 1079×652×129 mm (Š×V×H) |
| Pracovné podmienky | |
| Teplota | 0 °C ~ 40 °C |
| Vlhkosť | 20% ~ 85% |
| Príslušenstvo | |
| Voliteľne | Závesná konzola |
| Certifikáty | |
| Certifikáty | CE / FCC |
Čo je v balení
- Kábel HDMI
- Napájací kábel
- Diaľkové ovládanie
- Piedestál
ParametrePridať do porovnania
Rozlíšenie
1920×1080 (Full HD)
Rozhranie
VGA
HDMI
USB
Formát obrazovky
16:9
Výbava
VESA
Výbava
Reproduktory
Standardní záruka (roky)
2
Energetická trieda
G
Použití
Profesionální
Vlastnost
Rovný
HDMI počet
1
Barevná hloubka (bit)
8
USB počet
1
VESA rozměry
400x200
Hmotnost (kg)
7,5
Jas (cd/m2)
330