Cisco switch CBS220-8T-E-2G (8xGbE,2xSFP,fanless)
Popis a parametre
Cisco switch CBS220-8T-E-2G
Stránky produktu: CBS220-8T-E-2G Rýchly štartovací sprievodca: Rýchly štart| Kapacita prepínania | |
| Rýchlosť smerovania v miliónoch paketov za sekundu (mpps; pakety 64 bajty) | 14,88 |
| Kapacita prepínania v Gigabitoch za sekundu (Gbps) | 20 |
| Prepínanie vrstvy 2 | |
| MAC tabuľka | Až 8 192 MAC adries |
| Spanning Tree Protocol (STP) | Podpora štandardu 802.1d Spanning Tree, predvolene povolené Rýchly prechod pomocou 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]) Vlastnosti viacerých inštancií Spanning Tree pomocou 802.1s (MSTP) Až 16 inštancií je podporovaných |
| Head-of-Line (HOL) blocking | Prevencia HOL blokovania |
| Jumbo frame | Podpora rámcov do veľkosti až 9 216 bajtov |
| Bezpečnosť | |
| RADIUS, TACACS+ | Podpora pre RADIUS a TACACS+ autentifikáciu; prepínač funguje ako klient |
| Filtrovanie MAC adries | Podporované |
| Storm control | Broadcast, multicast a neznáme unicast |
| Ochrana pred DoS útokmi | Prevencia DoS útokov |
| QoS | |
| Prioritné úrovne | 8 hardvérových front v rámci portu |
| Multicast | |
| Štandardy | |
| IPv6 | |
| IPv6 ACL | Zrušenie alebo rýchlostné obmedzenie IPv6 paketov v hardvéri |
| IPv6 QoS | Uprednostnenie IPv6 paketov v hardvéri |
| MLD snooping (v1/2) | Distribuovanie IPv6 multicastových paketov iba požadovaným príjemcom |
| Správa | |
| Dual stack IPv4 a IPv6 | Koexistencia oboch protokolových stacks pre jednoduchú migráciu |
| Časová synchronizácia | Simple Network Time Protocol (SNTP) |
| Vstavané správy pri prihlásení | Možnosť nastavovať viaceré správy pri prihlásení cez web aj CLI |
| IPv4 a IPv6 dual stack | Koexistencia oboch protokolových stacks pre jednoduchú migráciu |
| Discovery | |
| Bonjour | Prepínač sa sám oznamuje pomocou protokolu Bonjour |
| Efektívnosť energie | |
| Vypnutie LED diód portov | LED diódy môžu byť manuálne vypnuté na úsporu energie. |
| Hardvér | |
| Tlačidlá | Tlačidlo na reset |
| LED diódy | Systém, Link/Act, Rýchlosť |
| Flash pamäť | 64 MB |
| CPU pamäť | 256 MB |
| Porty | |
| Celkový počet portov systému | 10 Gigabit Ethernet |
| RJ-45 porty | 8 Gigabit Ethernet |
| Uplink porty | 2 Gigabit Ethernet SFP (Small Form-factor Pluggable) |
| Pakietový buffer | |
| Buffer pre pakety | 4,1 Mb |
| Podporované SFP moduly | |
| MGBSX1 | Multimódové vlákno |
| MGBLX1 | Single-mode vláknové vlákno |
| MGBLH1 | Single-mode vláknové vlákno |
| MGBT1 | UTP kategórie 5 |
| GLC-SX-MMD | Multimódové vlákno |
| GLC-LH-SMD | Single-mode vlákno |
| GLC-BX-U | Single-mode vlákno |
| GLC-BX-D | Single-mode vlákno |
| GLC-TE | UTP cat 5e |
| Prostredie | |
| Rozmery jednotky (W x D x H) | 279 x 170 x 44 mm (11.0 x 6.7 x 1.7 palca) |
| Hmotnosť jednotky | 1.16 kg (2.56 lb) |
| Napájanie | 100-240 V, 50-60 Hz, externé |
| Certifikácie | UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE, FCC časť 15 (CFR 47) Triedená A, C-tick |
| Prevádzková teplota | 0-50° C |
| Teplota skladovania | –20° C do +70° C |
| Prevádzková vlhkosť | 10 % až 90 %, relatívna, bez kondenzácie |
| Vlhkosť skladovania | 10 % až 90 %, relatívna, bez kondenzácie |
| Spotreba energie | |
| Spotreba systémovej energie | 110V=5.7W 220V=5.9W |
| Rovnováha tepla (BTU/h) | 20.13 |
| Hluk a doba medzi poruchami (MTBF) | |
| Vnútorný ventilátor (počet) | Bez ventilátora |
| Hluk | N/a |
| MTBF pri 25°C (hodiny) | 1 489 560 |
| Obsah balenia | |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
.ParametrePridať do porovnania
Maximálny počet portov
10
Prevedenie
Rack mounted 19"