CHIEFTEC zdroj Value APB-600B8, 600W, 120mm, 80+
Popis a parametre
Hodnota Chieftec 600W
Nová séria VALUE ponúka kvalitu a účinnosť 80 PLUS® 230V EU za vysoko konkurencieschopnú cenu. Napájací zdroj je vybavený obrovským počtom potrebných konektorov, dlhými natívnymi káblami a ticho bežiacim ventilátorom s nainštalovanou tepelnou doskou, pracuje ticho pri plnom zaťažení a poskytuje SKUTOČNÝ VÝKON, ktorý zaisťuje všetky bezpečnostné prvky. Certifikáty CE, CB, EAC, TÜV a mnoho ďalších certifikátov, to je NAJLEPŠIA voľba!
Špecifikácia
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Napájanie | 600 W |
| Ochranné funkcie | AFC, OPP, OVP, SCP, SIP, UVP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 4,5A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov/káblov | |
| ATX 20+4pinový konektor | 1x / 1x (550 mm) |
| Konektor CPU/EPS 4+4pin | 1x / 1x (550 mm) |
| PCIe 6+2pinový konektor | 2x / 1x (550 mm + 150 mm) |
| Konektor SATA | 4x / 2x (500 mm + 150 mm) |
| Konektor Molex / FDD | 3x / 1x (500 mm + 150 mm + 150 mm) |
| --- | |
| Verzia ATX12V | 2.3 |
| Účinnosť | 80 PLUS |
| Modulárna kabeláž | Nie |
ParametrePridať do porovnania
Formát zdroja
ATX
Konektory
PCIe 6-pin
Konektory
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pre základnú dosku
ATX 24-pin
Konektory pre základnú dosku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Efektivita zdroje
80 Plus
Modulární kabeláž
Ne
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
600