CHIEFTEC zdroj Chieftronic GPU-1200FC, 1200W, 140mm, 80+ Platinum
Formát zdroja:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pre základnú dosku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Vlastnosti zdroja:Modulárna kabeláž.... viac
Bežná cena: 239  (-27%)
Na dotaz
EAN: 753263077677
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Chieftec
Popis a parametre
Formát zdroja
ATX
Konektory
PCIe 6-pin
Konektory
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pre základnú dosku
ATX 24-pin
Konektory pre základnú dosku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Vlastnosti zdroja
Modulárna kabeláž
Efektivita zdroje
80 Plus Platinum
Modulární kabeláž
Ano
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
1200