CHIEFTEC zdroj Atmos CPX-850FC, 850W, 120mm, 80+ Gold
Formát zdroja:ATX; Konektory:8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex; Konektory pre základnú dosku:ATX 24-pin, EPS 8-pin.... viac
Na dotaz
EAN: 753263078407
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Chieftec
Popis a parametre
Formát zdroja
ATX
Konektory
PCIe 6-pin
Konektory
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
Konektory pre základnú dosku
ATX 24-pin
Konektory pre základnú dosku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Efektivita zdroje
80 Plus Gold
Modulární kabeláž
Ne
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
850