BAZAR - ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PGO27QFS, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 2xHDMI, 2xDP - poškozený obal
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA; Formát obrazovky:16:9; Rozhranie:HDMI, USB 3.0, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.... viac
Skladom 1 ks
EAN: 1355000
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: ASRock
Popis a parametre
Rozlíšenie
2560x1440 (WQHD)
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
3.5mm Jack
USB Type-C
DisplayPort
USB 3.0
Formát obrazovky
16:9
Výbava
VESA
Typ panelu
OLED
Standardní záruka (roky)
3
Možnost prodloužené záruky
Ne
Použití
Herní
Vlastnost
Rovný
HDMI počet
2
Barevná hloubka (bit)
10
DP verze
1.4
USB umístění
Vzadu
DP počet
2
USB počet
USB verze
3.0
HDMI verze
2.1
USB-C počet
1
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Doba odezvy (ms)
0,03
Hmotnost (kg)
5,8
Jas (cd/m2)
275