ASUS LCD 27" VA27DQSB-W 1920x1080 IPS 75Hz LED IPS 75Hz 5ms 250cd REPRO DP HDMI VGA PIVOT - HDMI kabel - bílý
Popis a parametre
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:HDMI, VGA, USB 2.0, 3.5mm Jack, DisplayPort.
ParametrePridať do porovnania
Rozlíšenie
1920×1080 (Full HD)
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
3.5mm Jack
USB 2.0
DisplayPort
VGA
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Matný
Výbava
VESA
Výbava
Reproduktory
Nastaviteľná výška
Typ panelu
IPS
HDMI počet
1
DP verze
1.2
DP počet
1
USB počet
2
HDMI verze
1.4
VESA rozměry
100x100
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
75
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
5
Hmotnost (kg)
6,8
Jas (cd/m2)
250