ASUS LCD ROG Swift OLED 32" PG32UCDP 3840x2160 240Hz 430cd 0,3ms, 99% DCI-P3, 90W type-C
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:VESA, Nastaviteľná výška, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Energetická trieda:G; Rozhranie:Jack 3,5 mm výstup, HDMI, DisplayPort, USB Type-C; Doba odozvy:do 0,5.... viac
Bežná cena: 1 904  (-36%)
Na dotaz
EAN: 4711387416358
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Asus
Popis a parametre
Rozlíšenie
3840×2160 (UHD)
Rozhranie
USB Type-C
Rozhranie
DisplayPort
HDMI
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Matný
Výbava
VESA
Výbava
Nastaviteľná výška
Doba odozvy
do 0,5
Standardní záruka (roky)
3
Energetická trieda
G
Použití
Herní
HDMI počet
2
Barevná hloubka (bit)
10
DP verze
1.4
DP počet
1
HDMI verze
2.1
VESA rozměry
100x100
Úhlopříčka displeje (")
31,5
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Kontrast:1
Doba odezvy (ms)
0,03
Hmotnost (kg)
7,3
Jas (cd/m2)
450