ASUS LCD ProArt Display PA27UCGE, 27" 4K, 160Hz, 1ms, 600nits, Flicker Free, Repro, USB, HDMI, DP, Audio, VESA, Black
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, HDR, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.... viac
Bežná cena: 924  (-9%)
Skladom 5 ks
EAN: 4711387734667
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Asus
Popis a parametre
Rozlíšenie
3840×2160 (UHD)
Rozhranie
DisplayPort
Rozhranie
HDMI
USB Type-C
3.5mm Jack
Povrchová úprava displeja
Matný
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA
Pivot
Nastaviteľná výška
Typ panelu
IPS
Barevná hloubka (bit)
10
VESA rozměry
100x100
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
160
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
6,4
Jas (cd/m2)
600