ASUS LCD 32" PA32UCG-K 3840x2160 RGB ProArt REPRO TB DP HDMI USB-C-VIDEO+60W PIVOT VESA 100x100
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení, Dokování NTB; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, Thunderbolt.... viac
Bežná cena: 4 707  (-18%)
Na dotaz
EAN: 4711081016458
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Asus
Popis a parametre
Rozlíšenie
3840×2160 (UHD)
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
3.5mm Jack
Thunderbolt
DisplayPort
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Matný
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA
Nastaviteľná výška
Typ panelu
IPS
Použití
Profesionální
Vlastnost
Rovný
HDMI počet
3
DP verze
1.4
DP počet
1
USB počet
3
HDMI verze
2.0
HDMI verze
2.1
VESA rozměry
100x100
Thunderbolt počet
2
Thunderbolt verze
Úhlopříčka displeje (")
32
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
120
Kontrast:1
Hmotnost (kg)
14,6
Jas (cd/m2)
1500