ASUS LCD 34" PA34VCNV ProArt Curved Professional 3440x1440 IPS, 100%sRGB, USB-C Docking PD 96W, RJ45
Rozlíšenie:3440x1440; Výbava:Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, Zakrivený panel, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:21:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C, Thunderbolt.... viac
Bežná cena: 951  (-34%)
Na dotaz
EAN: 4711387206393
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Asus
Popis a parametre
Rozlíšenie
3440x1440
Rozhranie
DisplayPort
Rozhranie
HDMI
Thunderbolt
USB Type-C
3.5mm Jack
Formát obrazovky
21:9
Povrchová úprava displeja
Matný
Výbava
Zakrivený panel
Výbava
VESA
Nastaviteľná výška
Reproduktory
Typ panelu
IPS
Barevná hloubka (bit)
10
VESA rozměry
100x100
Úhlopříčka displeje (")
34,1
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
60
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
5
Hmotnost (kg)
10,8
Jas (cd/m2)
350