ASUS LCD 27" VG27WQ3B TUF gaming QHD, Curved, 180Hz, ELMB, FreeSync, 0.5ms response time, 90% DCI-P3, HDR, DisplayWidget
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:Reproduktory, Zakrivený panel, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.... viac
Bežná cena: 275  (-5%)
Skladom 2 ks
EAN: 4711387707784
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Asus
Popis a parametre
Rozlíšenie
2560x1440 (WQHD)
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
DisplayPort
3.5mm Jack
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Matný
Výbava
Zakrivený panel
Výbava
Reproduktory
Typ panelu
VA
VESA rozměry
100x100
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
180
Kontrast:1
5000
Doba odezvy (ms)
0,5
Hmotnost (kg)
4,9
Jas (cd/m2)
300