ASUS LCD 27" VA27DQFS 1920x1080 IPS Full HD Frameless 100Hz Adaptive-Sync 1ms MPRT HDMI DisplayPort VGA
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, VGA, 3.5mm Jack, DisplayPort.... viac
Bežná cena: 247  (-35%)
Skladom > 5 ks
EAN: 4711387564820
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Asus
Popis a parametre
Rozlíšenie
1920×1080 (Full HD)
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
3.5mm Jack
DisplayPort
VGA
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Matný
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA
Nastaviteľná výška
Typ panelu
IPS
Použití
Kancelářský
Odezva (ms)
1
HDMI počet
1
DP verze
1.2
DP počet
HDMI verze
1.4
VESA rozměry
100x100
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Kontrast:1
3000
Hmotnost (kg)
8,8
Jas (cd/m2)
300