ASROCK LCD - 32" Gaming monitor PGO32UFS, OLED, 3840 x 2160 UHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 2xDP
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:VESA; Formát obrazovky:16:9; Rozhranie:HDMI, USB 3.0, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.... viac
Bežná cena: 991  (-16%)
Skladom > 5 ks
EAN: 4710483947872
Popis a parametre
Rozlíšenie
3840×2160 (UHD)
Rozhranie
3.5mm Jack
USB 3.0
2
USB počet
3
USB verze
3.0
Úhlopříčka displeje (")
32
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Hmotnost (kg)
6,3
Jas (cd/m2)
275