ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PGO27QFV, OLED, 2560 x 1440 QHD, 360Hz, 1.5M:1, 250cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA; Formát obrazovky:16:9; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.... viac
Bežná cena: 787  (-19%)
Skladom > 5 ks
EAN: 4710483947599
Popis a parametre
Rozlíšenie
2560x1440 (WQHD)
Rozhranie
3.5mm Jack
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
360
Hmotnost (kg)
7,6
Jas (cd/m2)
250