Vivotek SMART VCA LICENCIA FULL

Typ príslušenstva pre kamery:Ostatné.... viac
Bežná cena: 174  (-17%)
119.01 € bez DPH
Na dotaz
144 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Vivotek SMART VCA LICENCIA FULL

Analýza videa pomocou umelej inteligencie

  • Pokročilý systém umelej inteligencie na detekciu osôb znižuje riziko nežiaducich reakcií, napr. pohyb malých zvierat, jemný dážď alebo zmeny svetla
  • Vyššia presnosť a menšie riziko falošných poplachov
  • Možnosť nastaviť veľké množstvo pravidiel pre rôzne situácie
  • Analýza obsahu videa (VCA) - detekcia narušenia, podozrivého pohybu, prekročenia čiary a detekcia tváre
vIVOTEK Smart VCA je ďalšia generácia softvéru na analýzu videa, ktorý beží na bezpečnostných kamerách VIVOTEK. Integrovaný balík Smart VCA zahŕňa detekciu narušenia, podozrivého pohybu, prekročenia čiary, opusteného objektu, chýbajúceho objektu a detekciu tváre.

Technológia hlbokého učenia

Srdcom VIVOTEK Smart VCA je systém hlbokého učenia AI, ktorý ponúka posun v presnosti detekcie osôb v porovnaní s tradičnou analýzou založenou len na pravidlách. Spoločnosť VIVOTEK využíva svoje rozsiahle skúsenosti v oblasti dohľadových systémov a obrovskú obrazovú databázu na vytvorenie detekčného systému založeného na neurónových sieťach. Na základe ľudských siluet a rýchlej reakcie vďaka vopred natrénovanému modelu hlbokého učenia systém rozpoznáva rôzne polohy ľudskej postavy v sledovanej oblasti. Keďže vo väčšine sledovacích systémov sú najdôležitejší ľudia, funkcia detekcie osôb umožňuje rýchlejšiu inštaláciu. Pri tejto funkcii sa spustí len ľudská aktivita, zatiaľ čo pohyb vegetácie, prechádzajúcich vozidiel alebo zvierat sa nezistí. Tým sa výrazne zníži počet falošných poplachov a ušetrí sa čas a úsilie pri nastavovaní kamier.

Možnosť nastavenia veľkého počtu pravidiel udalostí

Okrem systému umelej inteligencie je možné nastaviť veľký počet pravidiel na detekciu narušenia, podozrivého pohybu v definovanej oblasti alebo prekročenia čiary, prípadne detekciu tvárí v dave vo vnútri sledovanej zóny. Tieto pravidlá pokrývajú väčšinu typických požiadaviek bezpečnostných aplikácií a mnohé pravidlá sa dajú použiť súčasne na viacero zobrazení tej istej kamery.

Inteligentnejšia kamera - vidíte viac a inteligentnejším spôsobom

Inteligentný systém VCA spoločnosti VIVOTEK umožňuje kamere získať cenné informácie o scéne v porovnaní s tradičnou detekciou pohybu založenou na porovnávaní snímok. Aplikácia Smart VCA ako aplikácia založená na okrajoch pomáha znižovať spotrebu údajov a kapacitu úložiska. Keď je potrebné vyhľadať dôkazy, metadáta VCA umožňujú zrýchlené vyhľadávanie, čím sa zvyšuje efektívnosť a znižuje pracovné zaťaženie zamestnanca obsluhujúceho systém. Kamery so zabudovanou analytickou funkciou nielen zaznamenávajú obraz, ale aj inteligentne vyhodnocujú udalosti v uhle záberu. Bohatý súbor pravidiel a jednoduché nastavenie umožňujú používať kamery VIVOTEK Smart VCA v rôznych používateľských aplikáciách a prispievajú k bezpečnejšiemu prostrediu...
Typ príslušenstva pre kamery
Ostatné

Vivotek SMART VCA LICENCIA FULL

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
DATASEP s.r.o.
Bulharská 70
821 04 Bratislava
Slovenská republika
IČO: 35844655
IČ DPH (DIČ): SK2020263047
Ďalšie informácie
Textové stránky